Maratons - Raksti

Raksti

Lietas, kas Maratona Laurai palīdz sevi motivēt skriet

Lauras motivācija

Apņemies piedalīties!

Reizēm nekas nevar motivēt skrējēju vairāk kā maksas reģistrācija sacensībām. Nav svarīgi, vai tas ir maratons, 5km distance vai krosu sacensības. Ja Tu esi samaksājis naudu no savas kabatas, pateicis citiem, ka piedalīsies, tad tagad nekas cits vairs neatliek – jāskrien!Skrien kopā ar draugiem!Vienaudžu spiedienam ne vienmēr jābūt negatīvam. Šoreiz tieši pretēji, ja Tu apņemies doties skriet ar draugiem, ir grūtāk atrast ieganstus, kāpēc šodien tik ļoti negribas skriet. Jūs varat kļūt par treniņpartneriem, atbalstītājiem un atgādinājumu, ka nekas nav neiespējams. Kā arī vainas apziņas un kauna faktors var Tevi pozitīvi motivēt, jo Tu taču negribi sagandēt kāda plānus! Lasīt vairāk

Skriešanas gaitas analīze (Pēdu testi)

Pēdu testi

Kā tas var uzlabot skriešanas efektivitāti?

• Gaitas analīze sniedz jums svarīgu informāciju par Jūsu skriešanas stilu

• Tas palīdz jums saprast pēdu pronācijas līmeni

• Tas dos Jums ieskatu jūsu kāju un ķermeņa kustībā, lai precizētu jomas, kas var ietekmēt skriešanas efektivitāti

• Mērķis ir atrast skriešanas apavus, kas padara Jūsu skriešanu ērtāku

• Ar to Jūs varat arī izbēgt no potenciālam traumām, kas var rasties valkājot nepareiza tipa skriešanas apavus

lasīt vairākNākošais STIRNU BUKA posms 24.09.2016. MĀKOŅKALNĀ

"Otras līdzīgas debešu puses nav visā pasaulē,"– tā teicis rakstnieks Jānis Klīdzējs. Šoreiz Stirnubuks.lv pirmoreiz aicina lēkt Latgalē – divu Latvijas lielāko ezeru, Rāznas un Lubāna, ieskautājā Rēzeknes novadā!

Starts/Finišs:: Rāznas ezera krastā, Lipuški, Rēzeknes novads, GoogleMap šeit!

Detalizētākas distanču kartes::

"Lūsis" I "Stirnu buks" I "Zaķis" I "Vāvere"

Lai arī šis posms ir vistālākais posms no Stirnu buka dzimtajiem pauguriem, un līdz ar to grūtāk organizējams, tomēr nevarējām atteikt ne viesmīlīgajiem draugiem, ne Māras zemes vilinājumam aplūkot Latgales āres!

Latgale ir vienīgais Latvijas reģions, kas lepojas ar savu atšķirīgu, joprojām plaši lietotu valodu, kā arī dominējošo reliģiju – katoļticību. Valoda un reliģija lielā mērā nosaka latgaliešu atšķirīgo mentalitāti un spēcīgās tradīcijas. Savukārt Latgales vēsturiskajam novadam raksturīgās ainavas ar pilskalniem, ezeriem un mežiem, ar viensētām un baznīcām, par Latgales jūru dēvētais Rāznas ezers un dabas daudzveidība ir pamatots iemesls ikvienam apmeklēt Rāznas Nacionālo parku.

Sacensību centrs tiks izvietots Lipuškos, apdzīvota vieta Rēzeknes novadā, Mākoņkalna pagasta centrs. Ciems atrodas Rāznas ezera dienvidu krastā un ietilpst Rāznas nacionālā parka teritorijā. Lipuški atrodas 25 km attālumā no novada centra Rēzeknes. Ciems veidojies laikā, kad Krievijas impērijā tika vajāti vecticībnieki. Arī Lipuškos, bēgot no cara represijām, uz dzīvi apmetās šīs kristiešu konfesijas pārstāvji, dibinot draudzi un uzceļot baznīcu. 1893. gadā šeit bija vislielākā vecticībnieku draudze Baltijā. Tajā pašā gadā ciema centrā uzcelts vecticībnieku dievnams.

Visas taku skrējiena distances dalībniekus uzvedīs Mākoņkalnā, saukts arī par Padebešu kalnu, kas atrodas netālu no Rāznas ezera (249 m v.j.l.). 1252. gadā Livonijas ordenis šī kalna virsotnē uzcēla vienu no pirmajiem nocietinājumiem Latgalē – Volkenbergas pili. Līdz mūsdienām saglabājušies tikai lielās aizsargmūra sienas fragmenti. No kalna paveras brīnišķīgs skats uz Rāznas un mazo Ubogovas ezeru.

Distanču "Stirnu buks" un "Lūsis" taku skrējēji izbaudīs arī Viraudas un Salāju ezeru apkārtni, bet "Lūšiem" – īpaši sarūpēts pārsteigums, takas pār osu jeb kangaru grēdu Andrupenes mežu masīvā! Osi ir šauras, 5-10 m augstas, 0,1-10 km garas vaļņveida grēdas ar stāvām nogāzēm, kas būtiski paceļas virs apkārtnējās teritorijas. Tie ir veidojušies ledus laikmetā: ledāja kušanas ūdeņu zemledāja tuneļos un ledāju kušanas ūdeņu straumēs.

Tālab arī abu izturīgāko skrējienu distanču garumi nedaudz garāki, ka ierasts, ja reiz tik tālu braukts, kā lai neizbauda izcili skaistus dabas skatus!

Rāznas ezera apkaimē ar pusi izbrīvētas dienas nepietiks! Kur nakšņot un ko vēl apskatīt, skati::

http://rezeknesnovads.lv/turisms/

http://www.latvia.travel/lv/apskates-vieta/raznas-nacionalais-parks

Attēlam ir tikai informatīva nozīme.Trasē apskatāmas ievērojamas vietas


Newton skriešanas apavi - novitāte skriešanas zinātnē!


„Newton" skriešanas apavi ir ražoti Amerikas Savienotajās valstīs. Šīs zīmols jau labu laiku ir pazīstams un iecienīts skrējēju vidū vairākās valstīs!
Kompānija attīstīja skriešanas apavu tehnoliģas, un licenzi cerēja tālāk pārdot tādiem zīmoliem kā Adidas, Nike vai Soucony, taču tālāk tika noraidīti līdz izveidoja savu zīmolu.

Iedvesmas avots kas stāv aiz Newton® zīmola skriešanas apaviem , kā arī tās nosaukums, bija Īzaks Ņūtons un viņa trešais kustību likums, kurā teikts, ka katrai rīcībai ir vienāda vai pretēja reakcija.
Kā līderis dabiskajā skriešanā tehnoloģiju radīšanā, Newton tic, ka, lai saglabātu dabīgo skriešanas formu nepieciešami tādi apavi, kuri atļauj pēdai saķerties ar zemi tā, itkā tā būtu bez apaviem.

Jebkuras ģeometriskas izmaiņas traucē dabiskai gaitai, tāpēc katrs apavs ir veidots uz platformas līmeņa kurš imitē pēdas dabīgo ģeometriju. Netraucēta un elastīga kustība ir ļoti svarīga, tik ilgi kamēr apavs nodršina pietiekamu aizsardzību pret traumām skrienot pa cietu virsmu.
Newton iesaka piezemēšanos no pus pēdas uz pirtsgala. Sprintā tas dzen Jūs uz priekšu, radot piezemēšanās pozīciju uz pirkstiem. Zīmola radītāji uzskata, ka optimālā skriešanas pozīcija ir pa vidu.
Lai palīdzētu saglabāt savu virzību, Newton ir ieguldījuši lielu darbu apavu tehnoloģijās un dizainā. (Active Membrane Technology™, Action/Reaction Technology™ un Biomechanical Sensor Plate).
Apavi radīti skrējējiem, kuri skrien no pus pēdas un pirtsgala, kā arī tiem kuri strādā pie tā, lai parietu no skriešanas uz papēža uz dabīgu skriešanu formu.

Uzvelc Newton skriešanas apavus un izbaudi kustību zinātni.Lieliska alternatīva Positivus festivālam!

Piedzīvojumu sacīkstes „Doles vasara 2015" – adrenalīna pilns piedzīvojums visu līmeņu un vecumu sportiskiem aktīvistiem!

Aktīvās Atpūtas Atbalsta biedrība DOLE šovasar, nu jau otro gadu pēc kārtas, 18. jūlijā Doles salā, Salaspils novadā dos iemeslu visiem aktīvas atpūtas cienītājiem izaicināt piedzīvojumu meklētāju sevī un savos draugos, rados, kolēģos, piedaloties biedrības rīkotajās piedzīvojumu sacīkstēs „Doles vasara".

Sacensības veidotas kā orientēšanās skrējiens, kura maršruts dalīts vairākos posmos. Tie būs veicami tiesnešu norādītajā secībā, pa kartē norādīto distanci vai brīvi orientējoties apvidū, apmeklējot kontrolpunktus un atzīmējoties tajos.
Maršruta posmi būs veicami kājām, ar velosipēdu, laivu un iespējams arī peldus. Starp posmiem vai to vidū paredzami dažādi speciālie uzdevumi. Organizatori sola ne vienu vien pārsteigumu, kurā nāksies izaicināt gan savas komandas cīņas sparu un saliedētību, gan katra dalībnieka individuālās spēka un spēju robežas.

Dalībnieki varēs startēt divās kategorijās – Tautas klasē vai Meistara klasē, atkarībā no savām spējām un vēlmēm. Maršruta kopējais garums Meistara klases komandām ir aptuveni 25 km, Tautas klases komandām - 15 km.

Komandas sastāvā jābūt 3 cilvēkiem (vēlams abu dzimumu). Organizatori uzsver, ka Tautas klasē īpaši aicinātas piedalīties arī ģimenes ar bērniem (vecumā no 7 gadiem), jo sacensības piedāvā lielisku iespēju ne tikai aktīvi pavadīt brīvo laiku visiem kopā, bet arī, iespējams, atklāt sevī jaunus sportiskus talantus un nopietnāk aizrauties ar orientēšanās sportu.Komandas aicinātas pieteikties līdz 4. jūlijam. Aizpildītu pieteikuma anketu (kas kopā ar sacīkšu nolikumu atrodama šeit: www.failiem.lv/u/fmxruei) sūtīt uz aaabdole@gmail.com

Dalības maksa sacīkstēs: Meistara klases komandām – 25,00 EUR, ja iemaksa veikta līdz 15.06.2015. No 15.06.2015. dalības maksa – 30.00 EUR.
Tautas klases komandām – 15,00 EUR, ja iemaksa veikta līdz 15.06.2015. No 15.06.2014. dalības maksa – 20.00 EUR.

Sacensību norises vieta un laiks: Doles sala, Salaspils novads. Reģistrēšanās sākot no plkst. 10.00
Vairāk informācijas: facebook.com/AAAbDOLE

Sacensības organizē: Aktīvās Atpūtas Atbalsta biedrība DOLE

Sacensības atbalsta:
Salaspils novada dome, „Ezerkauliņi" Woodsball.lv
Veikals „Maratons"


Tiekamies jūlijā!

Mēs skriesim un iesakām arī citiem " Stirnu buks' 2015" 2. posms!


Vai esat gatavi lekt Abavas senlejā?

30.maijā taku skriešanas cienītāji pulcēsies atpūtas kompleksā "Zviedru cepure", netālu no Sabiles!
Pulcēsies, lai izskrietu skaistākās dabas takas Abavas senlejā - Abavas, Imulas un Amulas upju stāvkrastos!
Vai esi gatavs Abavas senlejas taku un mistēriju piedzīvojumam?

30 .maijā tiekamies - Abavas senlejā!


DARBA LAIKA IZMAIŅAS!

Sākot ar 01.10. pārejam uz rudens-ziemas darba laiku.

Darba dienās strādāsim no 10:00-19:00,

sestdienās no 10:00-17:00,

svētdienās sportojam.


Joga skrējējiem!

Veikals Maratons sadarbībā ar Labo sajūtu Laboratorju ar prieku piedāvā katru trešdienas rītu no plkst. 8:00-9:30 veikala Maratons telpās jogas nodarbības.

Sportistu vidū – gan amatieru, gan profesionāļu regulāra jogas prakse iegūst aizvien lielāku popularitāti visā pasaulē, jo tā būtiski spēj uzlabot sniegumu un samazināt traumu risku, kas ir neizbēgams katrā sporta veidā.

Līdzi nepieciešams:

- savs jogas paklājiņš vai jāpiesaka no studijas, reģistrējot savu dalību

nodarbībā,

- elpojošs, vēlams dabīga materiāla apģērbs, kurā varat brīvi kustēties,

- roku dvielis un ūdens pudele.

Cena: 10 EUR (var izmantot Labo Sajūtu Laboratorijas abonementus)

Vada: jogas pasniedzējs un sportists Edgars Ancāns

PIESAKIES:

Labo Sajūtu Laboratorijas mājas lapā

www.karstajoga.lv un veikalā MARATONS

vai pa tel. 67887581 vai 29330280

Taku skrējiens un nūjošanas pārgājiens "Priekuļu trail 2014" savā 3 gadskārtā uzstāda jaunu dalībnieku skaita rekordu.
"Priekuļu trail 2014" šogad pulcēja 180 dalībniekus. 24km taku skrējienā kungiem hronometru visātrāk apstādināja Uldis Kļaviņš (1h:48min:53sec.), bet dāmām Linda Katlapa (2h:17min:23sec) . Savukārt nūjošanas pārgājienā ģimeņu kopvērtējumā uzvarēja Beķeru ģimene pa visiem kopā pieveicot 81,4km,bet organizāciju kopvērtējumā nepārspētas palika Priekuļu dāmas no "Mežmaliņām" ar 203.5km

Nūjošanas pārgājiena rezultāti:pa grupām>komandu kopvērtējums>
Skrējiena rezultāti:24km>12km>6km>
Attēlu galerija 1>

Izmantotie resursi: http://olimpiskaiscentrs.cesis.lv/

Izskrienam Rīgu 4. posms – Kronvalda parkā!

Aicinām pieteikties tautas skrējiena seriāla „Izskrienam Rīgu!" ceturtajam - noslēguma posmam, kurš risināsies sestdien, 13. septembrī Kronvalda parkā. Ikviens varēs pārbaudīt savu meistarību, atbilstoši savai sportiskajai sagatavotībai, jo būs iespēja piedalīties Bērnu grupas skrējienā, Tautas grupas un Meistarības grupas distancē. Dalība skriešanas seriālā ir bez maksas, sacensību sākums plkst. 11.00.

Seriāls „Izskrienam Rīgu!" šovasar tika organizēts četros posmos dažādos Rīgas parkos. Seriāla noslēguma posmā piedalīsies arī trīs sabiedrībā zināmi un populāri sportisti, olimpieši, kas ikvienam interesentam sniegs iespēju tikt arī pie autogrāfiem. Mazie skrējiena dalībnieki pēc sportiskām aktivitātēm katrs tiks pie balvām, varēs izklaidēties, klausoties Ievas Sutugovas vadītās bērnu grupas koncertu, iesaistoties radošajā darbnīcā, kur būs iespēja tikt pie apgleznotas sejiņas. Savukārt Veselības centru apvienība apbalvos ātrākos skrējējus kopsummā pa visiem posmiem.

Pieteikties skrējienam iespējams sacensību dienā līdz skrējiena sākumam.


Aicinām piedalīties apvidus skrējienā Priekuļu trail 2014!

Jau pēc mēneša, 28. septembrī slēpošanas-biatlona kompleksā “Priekuļi" trešo gadu pēc kārtas notiks taku skrējiens un nūjošanas pārgājiens “Priekuļu trail 2014." Distanču garumi taku skrējienā 6-24km atkarībā no vecuma grupas, savukārt nūjošanas pārgājiena kontrollaiks - 3 stundas. Trases vijas pa Vaives upes ielejas kalnainajām nogāzēm un pēc vertikālo kāpumu summas vidēji uz 1km tā ir otra stāvākā trase aiz Siguldas kalnu maratona trases. Lai gan sacensību trase un lielākā daļa organizatorisko lietu būs kā ierasts iepriekšējos gados, šogad ir arī daži jaunumi. Skrējiens kopā ar 3 pārējiem Latvijas taku skrējieniem ir iekļauts “Kalnu karalis un karaliene" sacensību rangā. Arī nūjošanas pārgājiena dalībniekiem jaunums – beidzot tiks arī apbalvotas 1.-3.vietas katrā vecuma grupā pēc garākās pieveiktās distances dotajā kontrollaikā (3h). Aicinām uzņēmumus, iestādes, organizācijas un ģimenes veidot un rēgistrēt komandas. Komandas, kas nūjošanas pārgājienā visu komandas dalībnieku summā būs veikušas vislielāko distances garumu, tiks apbalvotas ar kopvērtējuma kausiem. Skrieniet un nūjojiet paši un aiciniet pulkā citus!

Vairāk informācija par sacnesībām un dalībnieku reģistrācija līdz 27. septembrim plkst. 15:00 olimpiskaiscentrs.cesis.lv

Sacensības organizē Cēsu Olimpiskais centrs. Sacensības atbalsta un balvas uzvarētājiem no veikala "Maratons"


Skrējienu seriāls „Sigulda Up cup 2014" finiša taisnē

30.augustā notiks skrējienu seriāla „Siguldas UP CUP 2014" ceturtais noslēdzošais posms – Renes skrējiens. Šāds skrējiens notiks jau trešo reizi. Aicināts ikviens sporta entuziasts gan no Siguldas novada, gan citiem Latvijas novadiem. Šī ir unikāla iespēja skriet augšup pa Siguldas bobsleja un kamaniņu trasi. Sacensības organizē Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde sadarbībā ar biedrību „A2" un Siguldas kamaniņu un bobsleja trasi.
Dalībnieku reģistrācija notiks Siguldas bobsleja un kamaniņu trases finiša laukumā no plkst. 9.30 – 10.30. Starts pirmajam dalībniekam tiks dots plkst. 11.00 .
Uzvarētāji tiks noteikti sievietēm un vīriešiem katrā vecuma grupā. Absolūti labākā rezultāta ieguvēji sieviešu un vīriešu konkurencē iegūst titulu „Ātrākais renes skrējējs 2014" un „Ātrākā renes skrējēja2014".

On-line pieteikumi iesniedzami līdz 29.augustam plkst. 17:00 www.ba2.lv vai sacensību dienā līdz plkst.9.30 sacensību centrā.

Informācija: www.siguldassports.lv.Ieplāno Asics laboratoriju arī rudens sezonā.

Mūsu veikala un LOF fizioterapeitu speciālistus satiksiet šādos laikos:

06.septembris Jūrmalas Pusmaratona laikā no 10.00-15.00 Jūrmala Majori ar veikalu Maratons

11.septembris no 17.00-20.00 Brīvības iela 155 K2

25.septembris no 17.00-20.00 Brīvības iela 155 K2


Aicina pieteikties skriešanas seriāla „Izskrienam Rīgu!" trešajam posmam

Bērnus un jauniešus, pieaugušos un seniorus aicina pieteikties tautas skrējiena seriāla „Izskrienam Rīgu!" trešajam posmam, kurš risināsies sestdien, 23. augustā Arkādijas parkā. Ikviens varēs pārbaudīt savu meistarību, atbilstoši savai sportiskajai sagatavotībai, jo būs iespēja piedalīties Bērnu grupas skrējienā, Tautas grupas un Meistarības grupas distancē. Dalība skriešanas seriālā ir bez maksas, sacensību sākums plkst. 11.00.

Tautas sporta skrējiena seriāls četros posmos tiek organizēts, lai popularizētu skriešanu kā veselīga dzīves veida pamatu visu vecumu mērķauditorijai, kā arī, lai dotu iespēju ģimeņu aktīvai brīvā laika pavadīšanai.

Šogad līdztekus skrējienam ikvienā pasākuma norises vietā paredzēti arī nelieli teorētiski un praktiski izglītojoši semināri. Pirmajā seriāla posmā dalībnieki varēja iegūt informāciju par vispārējo fizisko sagatavotību. Otrajā posmā - „Vārnu ielas republika un citas komandas" - klātesošie tika iepazīstināti ar speciālās fiziskās sagatavotības pamatprincipiem. Trešajā posmā „Burvīgā Pārdaugava" piedāvās iespēju uzzināt par funkcionālo sagatavotību un uzturu. Savukārt skriešanas seriāla noslēguma posmā 13. septembrī Kronvalda parkā, būs labāko un aktīvāko seriāla dalībnieku apbalvošana.

Ikvienam ir iespēja iesaistīties skriešanas seriālā un piedalīties vienā vai vairākos posmos. Skriešanas seriāla nolikums pieejams interneta vietnē sports.riga.lv. Šajā interneta vietnē ir iespēja elektroniski pieteikties seriāla posmiem, taču pieteikties dalībai skrējienā iespējams arī sacensību dienā līdz skrējiena sākumam.

Aktualitātes par skriešanas seriālu atrodamas arī sociālajā tīklā „Facebook".

Skriešanas seriālu „Izskrienam Rīgu!" organizē Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, to atbalsta veikals „Maratons" un kafija „Melna coffe".

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde - Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838, mob. 26708034.


skrien.lv/skrien/turaida

Aicinām uz sprinta skrējienu Turaidas tornī “ ĀTRĀKAIS ZIŅNESIS".

27.jūlijā notiks SIGULDA UP CUP 3.posms – Turaidas ziņnesis – skrējiens Turaidas pils Galvenajā tornī.

Skrējiena ideja ir sabiedrībai atgādināt seno stāstu par ziņnešiem, kas viduslaikos steigušies pie bīskapa Turaidā vēstīt par svarīgākajiem notikumiem Rīgā un tās apkārtnē. Sacensību laikā dalībniekiem jānokļūst Turaidas pils skatu laukumā, pārvarot 30 metru distanci un piecus pils torņa stāvus, kopā uzveicot vairāk nekā 100 pakāpienu.

Sprinta skrējiena „Ātrākā ziņneša" tituls pieder Aināram Rukkalnam, kurš 2010. gadā Turaidas pils Galvenajā tornī uzskrēja 31 sekundē.

Sprinta skrējienā un cīņā par „Ātrākā ziņneša" titulu var piedalīties ikviens. Sprinta dalībnieki startēs pa vecuma grupām, un katrā no tām tiks noskaidroti trīs labākie ziņneši. Reģistrācija sacensībām Turaidas muzejrezervātā sāksies no plkst. 11.30 pie ieejas Turaidas muzejrezervuāta Ziemeļu tornī. Intervāla starts 13:00.

Katrā grupā tiks noskaidroti 3 labākie ziņneši!

Tiekamies Turaidā!IZLOZĒTI LAIMĪGIE BIODERMAS KOMPLEKTU IEGUVĒJI.


skrien.lv/bioderma

Šodien, pkst. 11:00, piedaloties veikala MARATONS un Sia Remedica pārstāvjiem tikai izlozēti laimīgie pieci pircēji, kuri savā īpašumā iegūst Bioderma unikālo iedegumu veicinošo aizsarglīdzekļa komplektu. Izlozē varēja piedalīties visi pircēji, kuri laika posmā no 20.06. līdz 20.07.veikalā Maratons veica pirkumu par vismaz 50 Eur.
Tā nu sanācis, ka ar pircēju veiksmīgo roku (loterejas biļetes ļāvām izvilkt mūsu veikala pircējiem) izlozētas tika 5 dāmas:
1. Līva Plociņa 2676.....;
2. Diāna Kārkliņa 2673....;
3. Baiba Tētiņa 2916....;
4. Elīna Tolokonceva 2965...;
5. Solveiga Pelce 2677...

Apsveicam laimīgās uzvarētājas. Tā kā vasara vēl tikai uzņem apgriezienus, ļoti ceram, ka gan Bioderma aizsargkrēms Photoderm Bronz, gan pieniņš pēc sauļošanās jums lieliski palīdzēs izcelt brūnos - saulē skrienot iesoļotos augumus!Sigulda UP CUP 2.posmā - 444 Pakāpienu skrējienā noskaidroti uzvarētāji.

28. jūnijā Siguldā norisinājās jau 2.posms seriāla " Sigulda UP Cup" ietvaros - "Pakāpienu skrējiens" pa Vikmestes trepītēm. Sacensības noteikti nebija vieglas, bet interesantas un izaicinošas gan. 444 pakāpiens nebija joka lieta, bet gandarījums finišā notiekti neviltots.


“Izksrienam Rīgu" 2.posms Grīziņkalnā priecē ar saulainu laiku un jauniem uzvarētājiem.

Spītējot nedēļas nogales plašājiem aktīvo pasākumu piedāvājumiem ipasākuma organizatoriem izdevās pulcēt prāvu dalībnieku skaitu. Meistaru grupā apbalvojām jaunus uzvarētājus. Priecēja arī pašu jaunāko dalībnieku piedalīšanās un cīņasspars, kas vienaldzīgu neatstāja nevienu.

Nedēļas nogale solās būts ļoti aktīva un sportiska, pievienojies arī Tu.

Šī nedēļas nogale solās būt gana sportiska - arī mēs paši kā atbalstītāji, reizē arī dalībnikei dosimies uz vairākiem pasākumiem.


Mūsu darba laiks Līgo svētkos:

23.jūnijs - slēgts
24.jūnijs - slēgts

Lai aktīva un jautra līgošana! :)

Iepērcies mūsu veikalā un laimē vienu no Bioderma komplektiem.

Iepērcies VEIKALĀ MARATONS par vismaz 50 euro un laimē BIODERMA unikālo iedegumu veicinošo saules aizsarglīdzekli Photoderm BRONZ SPF 30 komplektā ar dāvanu - Photoderm Apres-soleil pieniņu pēc sauļošanās 100ml.

Photoderm BRONZ aizsargā no saules starojuma uz ādas virsmas un dziļumā, pateicoties īpašajam Cellular Bioprotection kompleksam, kas aizsargā šūnas un to struktūras un kavē fotonovecošanos. Vienlaikus tas bioloģiski aktivē iedeguma veidošanās mehānismu, lai iedegums veidotos ātrāk un būtu noturīgāks.

Photoderm BRONZ tagad pieejams jaunā formā - kā sausā eļļa, kas ir piemērota lietošanai uz sejas un ķermeņa, un to var uzsmidzināt arī matiem.

Kopā tiks izlozēti 5 dāvanu komplekti.

Akcija spēkā no 20. jūnija līdz 20. jūlijam.28.06. norisināsies “Sigulda Up Cup" 2.posms.

28.jūnijā notiks skrējienu seriāla „Siguldas UP CUP 2014" – Pakāpienu skrējiens pa Vikmestes trepītēm. Mēs, kā viens no šī pasākuma labvēļiem aicinām piedalīties šajā skrējienā, īpaši ņemot vērā to, ka šāds skrējiens pa 444 pakāpieniem notiks pirmo reizi.

Ar Lucavsalas posmu tiek atklāts šīs vasaras "Izskrienam Rīgu" seriāls.


Ar lieliskām emocijām noslēdzies pirmais skriešanas seriāla „Izskrienam Rīgu!" posms, kas notika Lucavsalā. Esam gandarīti, ka jau uz pirmo posmu izdevies sapulcināt ap 200 skrējēju. Dalību skriešanas distancēs ņēma gan bērni, gan jaunieši, kā arī pieaugušie un seniori.Viskuplākais skrējēju skaits šajā seriāla posmā bija vērojams Meistaru grupā.