Maratons - Par mums

Par mums


Ikvienam cilvēkam ir sava maratona distance, vienam – 5km, citam, klasiskie maratona 42km 195m, vēl kādam 166km –“Monblāna" skrējienā.

Skriešana – tas ir laiks, kas tiek veltīts tikai sev, kamēr skrien, prāts ir brīvs no ikdienas rūpēm tā ir iespēja izskriet ārā visas negatīvās emocijas - ne priekšnieka niknais acu skatiens, ne bankas konta atlikums, nekas nevar novērts uzmanību no ceļa, elpas vilcieniem un gandarījuma par procesu.

Lai ikviens varētu izbaudīt skriešanas prieku pilnībā, mēs apvienojām savas zināšanas un patiesu aizraušanos ar skriešanu, un 2009. gada sākumā realizējām Latvijā vēl nebijušu projektu – izveidojām skriešanai veltītu projektu - veikalu “Maratons".

Šis ir pirmais specializētais veikals Latvijā, kurā var iegādāties visas nepieciešamās preces veiksmīgam skrējienam – pa mežu, pļavu vai smiltīm, kā arī pielijušām vai sniega pildītām ielām, kalniem. Jebkuram gadalaikam, vecumam un profesionalitātes pakāpei.

Veikalā „Maratons" pieejams plašs skriešanas apavu, apģērbu un aksesuāru sortiments (Asics, Salomon, Newtoon, OnRunning, Odlo u.c.) kā arī skrējējiem tik svarīgie pulsometri (Garmin) un sporta uzturs (SIS un citi), kā arī ortopēdisko iekšzoļu piedāvājums.

Veikals “Maratons" piedāvā arī visu nepieciešamo popularitāti tik ļoti guvušajai nūjošanai – gan nūjas, gan apavus, gan piemērotu apģērbu!

Veikalā „Maratons" potenciālie un jau esošie skriešanas entuziasti var pašķirstīt Eiropas labāko skriešanas žurnālu jaunākos eksemplārus!

Kā arī, mēs uzņemamies visas rūpes par jūsu pēdu komfortu – tāpēc mūsu veikalā profesionālu konsultantu vadībā varat veikt pēdu testus, lai izvēlētos piemērotākos apavus vissaudzīgākajai skriešanai.

Ļaujiet mums jums pierādīt, ka spert soli aiz soļa ir tiešām tik viegli kā izklausās!