Ieplāno Asics laboratoriju arī rudens sezonā.

Mūsu veikala un LOF fizioterapeitu speciālistus satiksiet šādos laikos:
06.septembris Jūrmalas Pusmaratona laikā no 10.00-15.00 Jūrmala Majori ar veikalu Maratons
11.septembris no 17.00-20.00 Brīvības iela 155 K2
25.septembris no 17.00-20.00 Brīvības iela 155 K2

Aicina pieteikties skriešanas seriāla „Izskrienam Rīgu!” trešajam posmam!

Bērnus un jauniešus, pieaugušos un seniorus aicina pieteikties tautas skrējiena seriāla „Izskrienam Rīgu!” trešajam posmam, kurš risināsies sestdien, 23. augustā Arkādijas parkā. Ikviens varēs pārbaudīt savu meistarību, atbilstoši savai sportiskajai sagatavotībai, jo būs iespēja piedalīties Bērnu grupas skrējienā, Tautas grupas un Meistarības grupas distancē. Dalība skriešanas seriālā ir bez maksas, sacensību sākums plkst. 11.00.


Aicinām uz sprinta skrējienu Turaidas tornī “ ĀTRĀKAIS ZIŅNESIS”.

27.jūlijā notiks SIGULDA UP CUP 3.posms – Turaidas ziņnesis – skrējiens Turaidas pils Galvenajā tornī.

Skrējiena ideja ir sabiedrībai atgādināt seno stāstu par ziņnešiem, kas viduslaikos steigušies pie bīskapa Turaidā vēstīt par svarīgākajiem notikumiem Rīgā un tās apkārtnē. Sacensību laikā dalībniekiem jānokļūst Turaidas pils skatu laukumā, pārvarot 30 metru distanci un piecus  pils torņa stāvus, kopā uzveicot vairāk nekā 100 pakāpienu.skrien.lv/bioderma_rezultati

IZLOZĒTI LAIMĪGIE BIODERMAS KOMPLEKTU IEGUVĒJI.

Šodien, pkst. 11:00, piedaloties veikala MARATONS un Sia Remedica pārstāvjiem tikai izlozēti laimīgie pieci pircēji, 
kuri savā īpašumā iegūst Bioderma unikālo iedegumu veicinošo aizsarglīdzekļa komplektu.
Izlozē varēja piedalīties visi pircēji, kuri laika posmā no 20.06. līdz 20.07.veikalā
Maratons veica pirkumu par vismaz 50 Eur.


IETAUPI JŪLIJĀ mūsu VEIKALĀ MARATONS. 

REĀLAS ATLAIDES SKRIEŠANAS 

APĢĒRBAM (atlaides no 20-50%), 

ĪPAŠI PIEDĀVĀJUMI SKRIEŠANAS APAVIEM!


Sigulda UP CUP 2.posmā - 444 Pakāpienu skrējienā noskaidroti uzvarētāji.

28. jūnijā Siguldā norisinājās jau 2.posms seriāla " Sigulda UP Cup" ietvaros - "Pakāpienu skrējiens" pa Vikmestes trepītēm. Sacensības noteikti nebija vieglas, bet interesantas un izaicinošas gan. 444 pakāpiens nebija joka lieta, bet gandarījums finišā notiekti neviltots.“Izksrienam Rīgu” 2.posms Grīziņkalnā priecē ar saulainu laiku un jauniem uzvarētājiem.

Spītējot nedēļas nogales plašājiem aktīvo pasākumu piedāvājumiem ipasākuma organizatoriem izdevās pulcēt prāvu dalībnieku skaitu. Meistaru grupā apbalvojām jaunus uzvarētājus. Priecēja arī pašu jaunāko dalībnieku piedalīšanās un cīņasspars, kas vienaldzīgu neatstāja nevienu.

Patīkami bija vērot ģimeņu vairāku paaudzu piedalīšanos. Varbūt nākotnē jāapdomā iespēja izveidot arī ģimenes sacensības.

Nedēļas nogale būs ļoti aktīva un sportiska, pievienojies arī Tu.

Šī nedēļas nogale solās būt gana sportiska - arī mēs paši kā atbalstītāji, reizē arī dalībnikei dosimies uz vairākiem pasākumiem;

- 28.06. Siguldā norisināsies jau 2.posms seriāla " Sigulda UP Cup" ietvaros - "Pakāpienu skrējiens" pa Vikmestes trepītēm. Starts ar 15sec intervālu plkst. 11:00 pie Serpentīna. Viegli nebūs (plašāka informācija www.siguldassports.lv;

- 28.06. norisināsies arī 2.posms " Izskrienam Rīgu" seriāla ietvaros - šoreiz Grīziņkalnā. Starts plkst.11:00. Pirms starta visiem kopēja iesildīšanās, teorētiski padomi, balviņas visiem mazākajiem dalībniekiem (plašāka informācijawww.sportsriga.lv);

- 27.06.-29.06. notiks vērienīgākais pasākums orientierstu dzīvē KĀPA 2014, šoreiz Tukuma novada Svekuļos. Paši gan te neskriesim, bet būsim klāt ar balvām un plašu izbraukuma tirdzniecību (plašāka informācija www.2014.kapa.lv.

Ja neesat dalībnieks nevienā pasākumā - gaidām jūs protams ciemos mūsu veikalā - sestdien mūsu darba laiks no 10:00-19:00. Ne vienmēr kaut kas jānopērk, varam arī papļāpāt - par un ap skriešanu!

Lai jaukas un sportiskas brīvdienas!


Mūsu darba laiks Līgo svētkos:23.jūnijs - slēgts
24.jūnijs - slēgts

Lai aktīva un jautra līgošana! :)

Iepērcies mūsu veikalā un laimē vienu no Bioderma komplektiem.

Iepērcies VEIKALĀ MARATONS par vismaz 50 euro un laimē BIODERMA unikālo iedegumu veicinošo saules aizsarglīdzekli Photoderm BRONZ SPF 30 komplektā ar dāvanu - Photoderm Apres-soleil pieniņu pēc sauļošanās 100ml.

Photoderm BRONZ aizsargā no saules starojuma uz ādas virsmas un dziļumā, pateicoties īpašajam Cellular Bioprotection kompleksam, kas aizsargā šūnas un to struktūras un kavē fotonovecošanos. Vienlaikus tas bioloģiski aktivē iedeguma veidošanās mehānismu, lai iedegums veidotos ātrāk un būtu noturīgāks.

Photoderm BRONZ tagad pieejams jaunā formā - kā sausā eļļa, kas ir piemērota lietošanai uz sejas un ķermeņa, un to var uzsmidzināt arī matiem.

Kopā tiks izlozēti 5 dāvanu komplekti.

Akcija spēkā no 20. jūnija līdz 20. jūlijam.


28.06. norisināsies “Sigulda Up Cup” 2.posms.

28.jūnijā notiks skrējienu seriāla „Siguldas UP CUP 2014” – Pakāpienu skrējienspa Vikmestes trepītēm. Mēs, kā viens no šī pasākuma labvēļiem

aicinām piedalīties šajā skrējienā, īpaši ņemot vērā to, ka šāds skrējiens pa 444 pakāpieniem notiks pirmo reizi.


Ar Lucavsalas posmu tiek atklāts šīs vasaras "Izskrienam Rīgu" seriāls.

Ar lieliskām emocijām noslēdzies pirmais skriešanas seriāla „Izskrienam Rīgu!” posms, kas notika Lucavsalā. Esam gandarīti, ka jau uz pirmo posmu izdevies sapulcināt ap 200 skrējēju. Dalību skriešanas distancēs ņēma gan bērni, gan jaunieši, kā arī pieaugušie un seniori.Viskuplākais skrējēju skaits šajā seriāla posmā bija vērojams Meistaru grupā.


Asics testi 2014 veikalā "Maratons!

Šajā sezonā Asics testi mūsu veikalā notiks veselas četras reizes! Izvēlies datumu un noteikti atnāc! Konsultē LOV fizioterapeits Mareks Osovskis un fiziocentrs.lv pārstāve Signe Jačmenika!

Skriešanas veikals Maratons atbalstīs ātrākos 5 un 10 kilometru distancēs!

Jau piekto gadu skriešanas veikals Maratons apbalvos ātrākos 5km un 10km distances skrējējus gan vīriešu, gan sieviešu grupā ar dāvanu kartēm no sava veikala!

Skriešana – tas ir laiks, kas tiek veltīts tikai sev, kamēr skrien, prāts ir brīvs no ikdienas rūpēm, tā ir iespēja izskriet ārā visas negatīvās emocijas - ne priekšnieka niknais acu skatiens, ne bankas konta atlikums, nekas nevar novērst uzmanību no ceļa, elpas vilcieniem un gandarījuma par procesu. Tieši tādēļ, ka skriešana ir tik īpaša, veikals Maratons sev par mērķi ir izvirzījis – padarīt jebkura skrējēja piedzīvojumu par īstu baudījumu.Sigulda UP Cup 2014 skrējienu seriāls!
Triatlons Latvijas galvaspilsētā- Rīgas centrā


Sekojot citu valstu piemēriem, Latvijas triatlona federācija (LTF) 2014.gada 10.augustā sadarbībā ar Rīgas pilsētas pašvaldību rīkos triatlona sacensības Rīgā. Sacensības norisināsies sprinta distancē. Pirmo reizi Rīgā notiks ETU Sprint Triathlon European Cup 2014, kas vienlaicīgi būs arī Baltijas kausa posms. 
Aktuālās preces